Іноземних студентів-медиків активізують до громадської та наукової роботи

В УжНУ заплановані заходи прияння діалогу й інтеграції індусів у студентську громаду та наукове середовище університету

Іноземних студентів-медиків активізують до громадської та наукової роботи
12 квітня представники студентського самоврядування та керівники Всеукраїнської асоціації студентів-медиків (UMSA) зустрілися з іноземними студентами, що навчаються на медфаку. Обговорювали шляхи залучення молоді з-за кордону до громадського та наукового життя факультету та вишу.

Володимир Смоланка

У підсумку, за словами віце-президента UMSA, студента УжНУ Володимира Смоланки, вирішили, по-перше, найближчим часом створити підрозділ у локальному представництві Всеукраїнської асоціації студентів-медиків для залучення іноземних студентів до діяльності в асоціації.

«Відповідно серед іноземців буде обрано заступника керівника UMSA-Uzhhorod з роботи з іноземними студентами», – пояснює Володимир Смоланка. По-друге, постановили обрати керівника комітету з прав людини та миру з числа іноземних студентів.

Оберуть керівників згаданих підрозділів уже 15 квітня, о 16:00, на загальних зборах  UMSA-Uzhhorod.

Крім цього, за словами Володимира Смоланки, починають активно долучати іноземних студентів до проекту «English Speaking Club», а також планують невдовзі спільними зусиллями провести акцію з охорони здоров’я в центрі міста. Ці заходи мають сприяти діалогу й інтеграції індусів у студентську громаду та наукове середовище Ужгородського університету.

Іванка Когутич