Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Істина у вині: студенти-туризмознавці допомагають в організації фестивалю «Закарпатське Божоле»

Захід триватиме до неділі, тож іще маєте час, як кажуть винороби, покушати доброго закарпатського вина

0 482
Після п’ятирічної перерви в Ужгороді відродили традицію відзначення фестивалю молодого вина «Закарпатське Божоле». Цьогоріч упродовж трьох днів фестивалять у відновленому Совиному гнізді, а в організації п’янкого свята допомагають наші студенти.

Свою продукцію на фесті представляють близько 40 виноробів з різних куточків Закарпаття. Проте пригощають не лише вином: у пивницях пропонують ще й різні сорти сирів та мед.

А от на вулиці перед Совиним гніздом триває ярмарок: тут можна придбати вироби ручної роботи, сувеніри, новорічні прикраси, домашні смаколики, працює кухня.

Свою локацію мають і волонтери з Руху підтримки закарпатських військових: розгорнули харчевню, де смачно нагодують домашніми стравами та пригостять гарячим чаєм. Не відпустять і без сувеніра з традиційної безпрограшної лотереї.

Студент-туризмознавець під час роботи

Всередині Совиного гнізда працюють наші туризмознавці: сформували кейтерингову групу й стежать за дотриманням правил фестивалю (бо це не лише розвага для відвідувачів, а й змагання серед виноробів) та продають квитки.

Студентка-туризмознавиця Кароліна Срібна розповідає: «До фестивалю залучено дванадцятьох студентів з Турклубу факультету туризму та МК. Ми продаємо на вході до Совиного гнізда квитки, які можна обміняти на товар чи використати як знижку. Є й альтернативний варіант: гості свята можуть придбати сувенірні бокали, які є триденною перепусткою на фестиваль. На додачу до бокала даємо картку народного дегустатора – відвідувачі куштують вино, і літр того, яке найбільше вподобають, можуть обміняти у винороба на цю картку. Переможе той винороб, котрий назбирає найбільше таких карток».

Марія Заболотна

Студентка цього ж факультету Марія Заболотна сьогодні на фестивалі як гостя. Дівчина родом із Запоріжжя, тож раніше таких заходів не відвідувала. Розповідає, що придбала сувенірний келих, бо пообіцяла привезти батькові в подарунок закарпатського вина, яке виміняє у виноробів на картку. Ну, а келишок – собі на згадку. 😉

Фестиваль триватиме до неділі, тож іще маєте час, як кажуть винороби, покушати доброго закарпатського вина.

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь