Омріяні документи про вищу освіту отримав 41 випускник

Дипломи про вищу освіту вручили й історикам
7 липня довгоочікувані документи про вищу освіту отримали і студенти історичного факультету. 41 спеціаліст денної та заочної форм навчання вирушили у самостійне життєве плавання.

Володимир Фенич

Першим вітальне слово взяв декан істфаку Володимир Фенич: «Дорогі наші випускники! Ми мусимо з вами прощатися. Звучить сумно, хоча в цьому є нотки і радості. Ці 5 років – час успішного взаємодоповнювання: ми дізналися щось від вас, а ви – від нас. Бажаю вам щастя, здоров’я та багато радості».

Олег Мазурок

До поздоровлень долучився і професор кафедри нової і новітньої історії та історіографії Олег Мазурок, котрий зазначив, що це його 48 випуск і він вже встиг багато чого побажати попередникам, проте і для цього курсу в нього є приємні слова: «Тішуся, що, незважаючи на нинішню складну ситуацію у світі, ми випускаємо надійних працівників. Отож добрим починань вам, не бійтеся помилятися, усе приходить з досвідом. Маєте одну величезну перевагу – вашу молодість. Люблю вас! Вітаю!»

Заступник декана істфаку Тетяна Росул також привітала випускників напутніми словами.

Володимир Фенич вручає дипломи

Студенти ж, своєю чергою, підготували чуттєві промови. Випускниця Ганка Єгорова поділилася, що в стінах університету знайшла друзів і здобула знання, а Микола Шетелинець від усього курсу щиро подякував викладачам.

Відтак розпочалася церемонія вручення дипломів. Почесну місію виконав декан Володимир Фенич. Омріяні документи про вищу освіту отримав 41 випускник.

На завершення всі зробили спільні фото на згадку.

Віра Лабич,
відео Василя Третяка,