Конкурсами, піснями, жартами фізичний факультет відсвяткував День Архімеда

Після урочистостей у «Ювентусі» продовжили відпочинок в «Eila Dance Club»

Конкурсами, піснями, жартами фізичний факультет відсвяткував День Архімеда
Днями фізфак УжНУ відзначав довгоочікувану факультетську подію – День Архімеда, урочиста частина якої відбулася в студентському центрі дозвілля «Ювентус».

До слова запрошують декана 🙂

Захід розпочали два енергійні ведучі (колишні студенти фізфаку) – Іван Граб та Олександр Олень, котрі розігріли публіку дотепними сентенціями. Відтак вітальне слово мовив декан факультету Володимир Лазур, жартома зауваживши, що навіть двійочника фізфаку не проміняє на відмінника юрфаку ☺. Також очільник «подарував» студентам заслужений вихідний.

Майстри техніки, виявляється, славляться не тільки добрими знаннями, а й чарівними дівчатами. Це переконливо довели танцем четвертокурсниці факультету, а за ними – студентка 3-го курсу Ярослава Удут, заспівавши для присутніх.

Конкурсами, піснями, жартами фізичний факультет відсвяткував День Архімеда

На урочистостях також виступили команда КВН першокурсників, котрі зосередилися на темі нетверезих студентів, та КВК ВК, які жартували більше на дорослу тематику, що, звісно ж, аудиторії сподобалося. Своїми дотепами публіку розважали й КВН-команди «Райдужний єнот» та «Шок».

Не можна не згадати й чарівного парубка, п’ятикурсника Владислава Шульгу, який виступив з пронизливо щирою авторською піснею «Живий як ніколи».

гурт «Чаламада»

Несподіванкою вечора став відомий закарпатський гурт «Чаламада», пісні якого навіювали справді весняний настрій, підтверджуючи, що життя прекрасне.

День Архімеда пожвавив і невеличкий інтерактив із глядачами: ведучі вечора провели конкурс, у якому брали участь і викладачі факультету, що, звісно ж, додавало цікавості. Основою гри було завдання – незвичними словами «підчепити» хлопця/дівчину на дискотеці. Призи отримали всі учасники, а от за оплесками публіки перемогу здобула викладачка фізфаку, якій подарували сертифікати на авторську каву.

Конкурсами, піснями, жартами фізичний факультет відсвяткував День Архімеда

Родзинкою свята стало піксельне шоу від засновниці колективу театру вогню «Flamberg» Беати Чабіни, котра в буквальному сенсі запалила аудиторію. Адже її виступ залишив неймовірні враження.

Продовжили святкування в «Eila Dance Club», де охочих зібралася стільки, що яблуку ніде було впасти. Бо ж, архімедівці – люди серйозні в усьому: і в науці, і в навчанні, й у відпочинку☺.

Марія Шелельо