Як УжНУ святкує День святого Валентина

Медіацентр запитав у студентів та викладачів, як вони відзначатимуть цей день

Як УжНУ святкує День святого Валентина
День святого Валентина відзначали й в Ужгородському університеті. Так, у головному й «зеленому» корпусах УжНУ охочі могли зізнатися в почуттях своїм половинкам на тематичній стіні кохання. Акцію зініціювала Студентська республіка Закарпаття, яка нагородить автора найоригінальнішого напису безплатною візою на відповідний мультифестиваль 2017 року.
14 лютого атмосфера ніжності заполонила підрозділи вишу. Зокрема, на філологічному факультеті хлопці дарували дівчатам листівки, викладачам — цукерки. Тут також показували романтичне слайд-шоу, діяла пошта валентинок. Математичний факультет влаштував святкову фотозону.

Медіацентр УжНУ щиро вітає вас із Днем закоханих! Це свято має чимало традицій. Ми вирішили запитати у студентів та викладачів, як вони відзначатимуть цей день. Що вийшло – дивіться у відео. І любіть одне одного!

Ольга Брайлян, Віра Лабич,
відео Василя Третяка