На чолі з деканом Ярославом Лазуром підкорювали засніжені схили

Юридичний факультет активно відпочиває
Кажуть, хто добре працює, той вміє і відпочивати. Це вже не раз доводили працівники юридичного факультету. Вкотре факультетський колектив активно релаксує.

На юрфаку ведуть активний спосіб життя у будь-яку пору року. Цього разу – традиційно для зимового періоду – гірськолижні катання на горі Красії.

Працівники факультету на чолі з деканом Ярославом Лазуром підкорювали засніжені схили. І погода сприяла гарному відпочинку. Сонце приємно гріло цілий день, підсвічуючи навколишні гірські краєвиди та створюючи приємний настрій як тим, хто відшліфовував свою майстерність у катанні, так і тим, котрі обмежилися «подорожжю» на витягу.

Юридичний факультет активно відпочиває

На вечерю – смачна закарпатська кухня, веселе спілкування, приємна втома й очікування нових вершин для підкорення.

За інформацією юридичного факультету УжНУ