Юридичний факультет уклав меморандум про співпрацю з Мукачівським центром з надання БВПД

Домовилися й проходження студентами УжНУ практики на базі Мукачівського центру з надання БВПД, Берегівського, Іршавського, Воловецького та Свалявського бюро правової допомоги

Днями на юридичний факультет УжНУ завітали представники Мукачівського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час зустрічі студентам запропонували відкриту лекцію з проблем реформування органів юстиції та створення системи бюро з надання безоплатної правової допомоги в районних центрах краю.

Підписання меморандуму

Студенти-правники поспілкувалися з начальником відділу правопросвітництва і взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирославою Пилипчинець та заступником начальника відділу Берегівського бюро правової допомоги Аллою Коштурою щодо практичних аспектів надання правової допомоги.

Також було укладено меморандум про співпрацю між Мукачівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (директор МЦ Костянтин Молнар) та юридичним факультетом УжНУ (заступник декана факультету Роман Фрідманський).

Досягнуто домовленостей про співпрацю й консолідацію зусиль сторін на надання правової допомоги малозабезпеченим верствам населення, а також щодо проходження практики студентами на базі Мукачівського центру з надання БВПД, Берегівського, Іршавського, Воловецького та Свалявського бюро правової допомоги.

За інформацією доцента юридичного факультету Марії Менджул