Юридичний факультет вітає Тетяну Карабін зі здобуттям наукового ступеня доктора юридичних наук

Наснаги в професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

0 1 131
Колектив юридичного факультету Ужгородського національного університету щиро вітає виконувачку обов’язків завідувача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, доцента Тетяну Карабін з нещодавнім успішним захистом дисертаційного дослідження та врученням диплома доктора юридичних наук.

Від усієї професорського-викладацької корпорації, співробітників та студентів бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й в майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

Колеги вітають також наукового консультанта – декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора Ярослава Лазура, який докладає багато зусиль для поліпшення роботи на юридичному факультеті та створення найкращих умов для розвитку юридичної освіти і науки на Закарпатті. Колеги бажають довголіття, міцного здоров’я і благополуччя, а також дальших успіхів у формуванні наукової школи адміністративістів, незгасного інтересу до науки, нових ідей і талановитих докторантів!

Нагадаємо, захист дисертації Тетяни Карабін «Розподіл повноважень публічної адміністрації (доктринальний адміністративно-правовий аналіз)» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право відбувся 24 грудня 2016 року в спеціалізованій вченій раді Д17.051.07 Запорізького національного університету.

Колектив юридичного факультету Ужгородського університету