Правники УжНУ обговорювали проблему поводження з твердими побутовими відходами

У засіданні взяли участь заступник декана юрфаку В.М.Рошканюк, доценти А.І.Сабовчик, І.С.Сухан, студенти факультету

Нещодавно в Закарпатській облдержадміністрації відбулося обговорення з громадськістю та експертами проблеми поводження з твердими побутовими відходами.

У засіданні взяли участь також викладачі юридичного факультету УжНУ – заступник декана В.М.Рошканюк, доцент кафедри цивільного права та процесу А.І.Сабовчик, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права І.С.Сухан, студенти підрозділу.

Під час дискусії було запропоновано три сценарії вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами.

За результатами обговорення учасники дійшли висновку, що тільки при наявності відповідної законодавчої бази цю проблему можна було б вирішити навіть без залучення інвесторів. Усі пропозиції будуть внесені до законопроекту, який розглядатимуть народні депутати України.

За інформацією деканату юридичного факультету

Читати також Цього ж автора