Юристи УжНУ системно працюють над професійною орієнтацією учнівської молоді

Юристи УжНУ системно працюють над професійною орієнтацією учнівської молоді

Учні випускних класів загальноосвітніх шкіл вже сьогодні повинні зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії. Очевидним є те, що в кожного учня є мрія. І не одна. Утім проблеми вигулькують тоді, коли мрію треба перетворити на мету, а мету – на реальність.

Спробували допомогти цьогорічним випускникам викладачі юридичного факультету УжНУ, які з профорієнтаційними заходами відвідали низку шкіл області.

Перед аудиторією Марія Менджул

Не секрет, що професія юриста не перестає бути запитуваною та актуальною. Юристи обіймають високі державні посади. На слуху у випускників висококваліфіковані адвокати. Відомо, що значна кількість юристів займається політикою, науковою і викладацькою діяльністю.

Викладачі, які відвідали, зокрема, школи Ужгорода, Іршави, Сваляви, Берегівського та Рахівського районів, зрозуміли, що сьогоднішній випускник школи та завтрашній абітурієнт має нестримне бажання здобути такі знання і вміння, щоб мати можливість у майбутньому позитивно впливати на події.

З учнями спілкується Андрій Головач

Саме юрист має такі можливості, адже його робота – це боротьба за право, тому сама спрямованість юридичної діяльності приносить високе моральне задоволення. Юрист виробляє власний стиль, майстерність, що використовується у найрізноманітніших сферах суспільного життя. Розумний, висококваліфікований правник – це бажаний працівник, радник і порадник у будь-якій галузі професійної діяльності.

За інформацією юридичного факультету УжНУ