Кафедра айтішників улаштувала виїзне засідання в Лумшорах

Конструктивне обговорення актуальних питань у... чанах систематично переривалося неконструктивним стрибанням у холодну воду☺, завершили ж оригінальне засідання закарпатською вечерею в колибі

Те, що айтішники УжНУ вміють добре працювати, – загальновідомо. Здобутками цього року факультет інформаційних технологій має повне право гордитися. Тож підсумково-узагальнювальне засідання кафедри інформаційних управляючих систем і технологій (завідувач – Олександр Міца) було вирішено провести оригінально.
Вечеря у колибі

Місцем засідання кафедри обрали село Лумшори на Перечинщині, а за приміщення слугували загальновідомі в нашому краї чани. На святковому засіданні були присутні доценти Олександр Міца, Олександр Левчук, Василь Лавер, Василь Пецко, викладач Сергій Вапнічний з дружиною, старша лаборантка Анастасія Беца. Роль зв’язкового між кафедрою ІУСТ та іншими підрозділами ФІТ виконував доцент Олександр Лавер.

Конструктивне обговорення актуальних питань в чанах систематично переривалося неконструктивним стрибанням у холодну воду учасників засідання, включаючи й зв’язкового. Що виразно й промовисто засвідчують світлини ☺.

Успішно завершили оригінальне засідання кафедри закарпатською вечерею в лумшорській колибі. Ще раз переконавшись у справедливості прислів’я «В здоровому тілі – здоровий дух», «неформали» з ФІТ вирішили продовжити започатковану традицію і наступного року.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера