Середа, 24.05.17, 05:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

На Дні відкритих дверей кафедри словацької філології – душевно попрощалися з Янкою Бур’яновою

27 лютого словацьке відділення філологічного факультету УжНУ відзначило День відкритих дверей. На свято завітали друзі, партнери кафедри, а також молодь, котру цікавить фах словакіста чи богеміста.

Професорка Світлана Пахомова

Організатори дійства підготували цікаву, насичену програму знайомства потенційних студентів з підрозділом. У привітальному слові завкафедри Світлана Пахомова висловила сподівання, що міні-екскурсія допоможе абітурієнтам зрозуміти, як і чим живуть та де проводять вільний час студенти-словакісти. Вона також побажала юному поколінню вже нині більше дізнатися про найголовніші вектори діяльності кафедри.

Подарунок, підготовлений Медіацентром і кафедрою словацької філології, вручила Галина Шумицька

Після вступної промови, екскурсу в історію створення кафедри та ознайомлення з сучасним станом й особливостями функціонування підрозділу її завідувачка представила присутнім своїх колег-викладачів і гостей свята.

Утім найголовнішою подією свята стало прощання з Генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Янкою Бур’яновою. На знак вдячності за дружню співпрацю, толерантність, сердечну доброту пані Янку нагородили Подякою, яку вручила проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, а також подарували диск зі змонтованим Медіацентром УжНУ відеороликом на її честь, який презентувала Генконсулу декан філфаку й директор Медіацентру Галина Шумицька.

Мирослава Лендьел вручила подяку Янці Бур'яновій

«Це не просто людина, яка завжди допомагала втілювати в життя складні проекти, – вона підтримувала в непростих ситуаціях та заохочувала нас. Пані Янка, працюючи над будь-якою справою, вкладала у свій труд частинку душі, і ще частинку віддавала кожному, з ким працювала. Тому ми з надзвичайним сумом відпускаємо вірного друга й порадника, який за стільки років дружньої та плідної співпраці став уже рідним для Ужгорода, УжНУ й кафедри словацької філології зокрема», – зізналася Мирослава Лендьел.

На завершення викладач кафедри словацької філології Мартін Беніковський з допомогою гітари й у супроводі першокурсників словацького відділення «награли» в аудиторії атмосферу тепла й доброзичливості...

Юлія Шипович,

фото, відео Роберта Паппа,

монтаж Віталія Завадяка