Кафедра землевпорядкування та кадастру УжНУ провела семінар щодо управління земельними ресурсами

Днями кафедра землевпорядкування та кадастру географічного факультету УжНУ влаштувала у конференц-залі готельного комплексу «Олімп» семінар на тему «Управління земельними ресурсами об’єднаних територіальних громад».

Захід відбувся за підтримки Програми ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» в рамках децентралізації влади з участю Закарпатського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Представники об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, науковці УжНУ, зокрема кафедра землевпорядкування та кадастру, й представники Держгеокадастру обговорили низку питань щодо управління земельними ресурсами адміністративно-територіальних одиниць.

Науковці кафедри провели семінарські заняття на теми: «Створення механізмів управління землями об’єднаних територіальних громад на основі платних сервітутів» (доповідав експерт, завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру, доцент Владислав Пересоляк); «Моделювання управління землями на території об’єднаних територіальних громад в світлі чинного законодавства» (старший викл. кафедри землевпорядкування та кадастру Тетяна Марухнич); «Створення систем управління та ведення містобудівного кадастру об’єднаних територіальних громад» (викладач кафедри землевпорядкування та кадастру Роман Пересоляк).

За інформацією завідувача кафедри землевпорядкування
та кадастру УжНУ Владислава Пересоляка

Читати також Цього ж автора