Кафедру військової підготовки УжНУ перевірило на придатність Командування сухопутних військ України

Підполковник Олександр Колесник: «Роботу кафедри однозначно варто продовжувати – її випускники формуватимуть якісний резерв Збройних сил України»

Олександр Колесник та Василь Олійник
Для перевірки функціонування кафедри військової підготовки до УжНУ прибув представник Командування сухопутних військ України. 3–4 жовтня підполковник Олександр Колесник ознайомлювався з роботою підрозділу, його оснащенням та колективом. Своїми враженнями поділився з Медіацентром УжНУ.

«Я приємно вражений тим, що побачив, тобто враження дуже позитивні, – каже старший офіцер відділу підготовки вузів Управління бойової підготовки Командування сухопутних військ. – Кафедра відповідає сучасним вимогам військового ладу. Тут дуже добра матеріально-технічна база, а всі викладачі – колишні військовослужбовці. Приємно бачити людей, які на своєму місці й розуміються на тому, чого навчають майбутніх військових. Роботу кафедри однозначно варто продовжувати, тому що її випускники формуватимуть якісний резерв Збройних сил України. Гадаю, УжНУ цілком може готувати хороших спеціалістів з військової справи».

Після оглядин кафедри представник Командування сухопутних військ спільно з очільником КВП Василем Олійником мав зустріч і з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою. У ході спілкування окреслили практичні заходи щодо реалізації перспективних напрямків розвитку кафедри надалі.

Ксенія Шокіна