Хімфак відправив у самостійне плавання своїх магістрів

23 випускники отримали документи про вищу освіту

0 311
Магістри хімічного факультету отримали свої документи про здобутий фах. На урочисту церемонію вручення дипломів завітали батьки, друзі та улюблені викладачі.

Василь Лендєл

Свято відкрив декан хімічного факультету Василь Лендєл, який зізнався, що пишається цьогорічним випуском: «Я впевнений, що мені не буде соромно за вас, адже ви маєте якісні знання. Наш професорсько-викладацький склад виконав свою роботу чудово!». Василь Георгійович побажав усім випускникам стати професіоналами та створити власні сім’ї. Відтак декан зачитав наказ – 23 випускники отримали документи про вищу освіту.

Вітали своїх учорашніх студентів і викладачі, котрі більше п’яти років ділилися з ними знаннями та досвідом. Завідувач кафедри неорганічної хімії Ігор Барчій говорив про здійснення мрій та самореалізацію, а завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Степан Чундак згадав про моральні цінності – доброту і людяність.

Професор кафедри неорганічної хімії Євген Переш зауважив, що студенти отримали в університеті квиток у життя – диплом хіміка, який дасть їм можливість заробити на хліб, адже такі спеціалісти потрібні у всіх сферах. «Не забувайте хімфак! Ми віримо у вас!» – додав Євген Юлійович.

Євген Переш

Заступник декана з виховної роботи Ганна Кун закликала випускників не забувати про рідний край – дбати про Закарпаття: «Оберігайте ліси. стежте за екологією, адже саме за вами, молоді люди, майбутнє».

Ірина Олійник

Із чуттєвими промовами виступили випускниця Мирослава Молнар та її мама Вікторія Василівна, які щиро подякували УжНУ за якісну освіту.

Власниця червоного диплому Ірина Олійник поділилася, що в цей щасливий день відчуває нотки суму, адже доведеться розпрощатися зі студентським життям, друзями-однокурсниками й гуртожитком, який вже став другою домівкою.

На завершення всі заспівали гімн Ужгородського університету та зробили спільне фото на згадку.

Віра Лабич

Читати також Цього ж автора

Залишіть відповідь

X