Коледжани УжНУ вибороли призові місця на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Станіслав Калинич став у підсумку другим, а Олександр Свалявчик та Максим Русин вибороли треті місця

6 квітня на базі Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбувався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Студенти Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ теж узяли участь у змаганнях і посіли три призові позиції. Зокрема, другим у підсумковому рейтингу став студент групи КН-12 Станіслав Калинич; а студенти групи КН-11 Олександр Свалявчик та Максим Русин вибороли треті місця.

З привітальними словами до своїх вихованців звернулася їхня викладачка Людмила Данько-Товтин: «Шановні наші лауреати! Вам добре відомо, що математика – цариця наук! Тож мені, вашому наставникові, дуже приємно вітати вас, моїх зірочок, з цією важливою для нас перемогою! Хай ці маленькі успіхи дарують упевненість і стануть сходинками до ще більших здобутків!».

Лауреати олімпіади

Адміністрація навчального закладу вітає учасників і бажає їм подальших наукових досягнень.

За інформацією природничо-гуманітарного коледжу УжНУ