Коледжани – чемпіони студентської спартакіади з баскетболу

ІТФники задовольнилися срібними нагородами, факультет суспільних наук – бронзою

0 401

Завершився другий етап 68-ї студентської спартакіади ДВНЗ «УжНУ». Естафету від легкоатлетичного кросу перебрав юнацький баскетбол.

Змагання тривали протягом двох тижнів в університетському спорткомплексі «Буревісник». Учасниками турніру стало 16 команд різних підрозділів університету, які були поділені на 4 квартети. За регламентом матч тривав 2 періоди по 7 хвилин. Головним суддею змагань був старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Тріфан.

До фіналу турніру пробилися переможці своїх груп, де також грали за коловою системою, а чемпіона визначали за найбільшою кількістю набраних очок – у разі їх рівності брали до уваги додаткові показники.

Переможці спартакіади

Тож із групи «А» до завершального етапу вийшов інженерно-технічний факультет, групу «В» представив природничо-гуманітарний коледж, групу «С» – факультет суспільних наук, групу «D» – факультет історії та міжнародних відносин.

Фінальні ігри видалися напруженими й видовищними, однак до жорстоких дій не доходило. Після перших двох матчів стало зрозуміло, що боротьбу за кубок вестимуть команди ІТФу й коледжу. А отже, всі очікували на їхню очну зустріч.

У ході самого двобою суперники ніби розгубилися – реалізація моментів бажала кращого. Врешті фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди природничо-гуманітарного коледжу, котра випередила опонента лише на один пункт – 15:14. До слова, істориків також перемогли з різницею в одне очко – 14:13.

Отож звання чемпіона спартакіади УжНУ з баскетболу серед студентів мають наймолодші учасники, ІТФники задовольнилися срібними нагородами, а факультет суспільних наук – бронзовий призер. Представники факультету історії та міжнародних відносин залишилися четвертими.

Командам вручили грамоти, медалі, а переможцям – і кубок. Нагородження проводили завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда та головний суддя змагань Олександр Тріфан.