Конкурс пісні та строю в ліцеїстів з нагоди Дня захисника України оцінювали викладачі УжНУ

Журі склали завідувач кафедри історії України Ужгородського університету Роман Офіцинський, доцент цієї кафедри Василь Міщанин і вчителька історії Світлана Іваниш

Національно-патріотичне виховання є важливою складовою навчально-виховного процесу як у загальноосвітній, так й у вищій школі. Не випадково 12 жовтня в Ужгородській спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради відбувся конкурс пісні та строю, приурочений до Дня захисника України.

Змагалися учні дев’яти старших класів – п’ять 10-х і чотири 11-х, яких підготували заступник директора школи Оксана Станко, учитель предмету «Захист Вітчизни» Іван Шкелебей та класні керівники.

На урочистому шикуванні учасників змагань привітали директор школи Олена Іщенко та завідувач кафедри історії України Ужгородського університету Роман Офіцинський, котрий наголосив на українських військових традиціях і на важливості патріотичних акцій в умовах російської агресії. Роман Андрійович очолив журі конкурсу, до якого також увійшли доцент кафедри історії України Василь Міщанин і вчителька історії Світлана Іваниш.

До виконання пісні готові!

Рух строєм

Незважаючи на несприятливі погодні умови, уривчастий дощ, старшокласники проявили завзятість, креативність, показали бойовий характер. Журі оцінювало їх за десятибальною шкалою у шести номінаціях: рапортування, рух строєм, перешикування, виконання прийомів, зовнішній вигляд, виконання пісні.

Відтак у спортивному залі директор школи й члени журі вручили почесні грамоти учасникам і переможцям. Перше місце виборов 10-В клас, друге – 11-Б, третє – 10-А. Такі заходи в Ужгородській спеціалізованій школі-інтернаті відбуваються постійно.

Вл. інф.