В УжНУ завершилися студентська та викладацька спартакіади

Нещодавно в УжНУ завершилися загальноуніверситетські студентська й викладацька спартакіади. За традицією, останнім етапом спортивних перегонів в УжНУ стала легка атлетика. Змагалися на стадіоні «Авангард».

В УжНУ завершилися студентська та викладацька спартакіади

До спортсменів із вітальними словами звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, голова профспілки викладачів та співробітників УжНУ Тамара Суран, заступник декана факультету здоров’я та фізичного виховання Едуард Сивохоп.

Під час церемонії відкриття завершального етапу були нагороджені студентські команди з плавання. Третіми в запливах стали майбутні фізики, другими – студенти факультету здоров’я та фізичного виховання, а «золото» здобув природничо-гуманітарний коледж. Окрім цього, коледжани здобули «бронзу» із легкоатлетичного кросу, другими там були географи, а перемогу святкували фізкультурники. Команди нагородили грамотами та кубками.

В УжНУ завершилися студентська та викладацька спартакіади

Право підняти прапор Ужгородського університету було надано майстрам спорту України, студентам-фізкультурникам Наталії Кобаль та Артему Матевосову. Головним суддею став Василь Шароді, який повідомив учасників про розклад змагань.

Першими на бігові доріжки вийшли сім’ї викладачів, які визначали кращих у сімейних стартах. Перемогу святкувала команда факультету туризму та міжнародних комунікацій, «срібло» здобули представники історичного факультету, «бронза» дісталася медикам.

В УжНУ завершилися студентська та викладацька спартакіади

Відтак настала черга викладачів. Були представлені колективи шести підрозділів: медичного, історії та міжнародних відносин, туризму та МК, фізичного, економічного, інформаційних технологій, а також природничо-гуманітарного коледжу. Вони змагалися на дистанції 100 метрів та в стрибках у довжину.

Перемогу здобули представники економічного факультету, ІТ-шники завершили етап другими, а викладачі коледжу стали «бронзовими» призерами.

У загальному заліку, враховуючи всі етапи викладацької спартакіади, чемпіонами стали представники економічного факультету, фізики – другі, факультет інформаційних технологій на третій сходинці.

Переможці викладацької спартакіади

Студентська спартакіада була насиченішою, адже тут дівчата змагалися на дистанціях 100, 400, 800 метрів, а хлопці на 100, 400 та 1500 м. Також всі показували свою спритність у штовханні ядра та стрибках в довжину.

Близько 220 учасників представляли підрозділи 12 факультетів університету.

В УжНУ завершилися студентська та викладацька спартакіади

Завершити спартакіаду на мажорній ноті вдалося представникам факультету здоров’я та фізичного виховання, які перемогли майже в усіх видах, за ними фінішували фізики, третіми були коледжани УжНУ.

У загальному заліку 67-ї спартакіади, рівних не було фізкультурникам, за ними розмістилися студенти природничо-гуманітарного коледжу, треті – фізики.

Отож спортивний університетський сезон завершено. Комусь він приніс більше перемог, комусь –розчарування… Але вже за кілька місяців стартують нові змагання, де кожен знову матиме нагоду довести свою майстерність і спроможність.

Юрій Піясюк,
фото Олени Петрище