Корисний подарунок від угорського уряду приймали студенти матфаку й факультету історії та МВ

Послуговуватися чотирма пральними машинами будуть студенти, які проживають на 5-му та 6-му поверхах 4-го гуртожитку

Віталія Шевцова, Віталій Андрейко, Михайло Повідайчик, Юрій Імре та студенти
Студентам математичного факультету й факультету історії та міжнародних відносин вишу днями зробили дуже корисний подарунок – пральні машини.

Чотири побутові пристрої розподілять – по два на п’ятий і шостий поверхи гуртожитку №4. В яких саме кімнатах вони міститимуться, вирішували студрадою. «Потрібно було вибрати надійних і відповідальних людей, щоб з технікою нічого не сталося і вона довго прослужила нашій молоді. Крім того, ці люди мали бути гостинними й дружніми, адже попри те, що обладнання стоїть в певних кімнатах, користуватися ним будуть усі студенти, які проживають на 5-му та 6-му поверхах гуртожитку, тобто представники матфаку й факультету історії та міжнародних відносин», – повідомляє голова студрати Віталія Шевцова.

Вручення подарунка

Вручити подарунок студентам завітав заступник директора з навчально-виховної роботи Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ Юрій Імре: «Завдяки угорському уряду, а саме пану міністру Арпаду Потапі, який подбав про фінансовий бік придбання пральних машин, сьогодні в нас є можливість порадувати наших студентів й передати їм у користування надзвичайно необхідну в побуті техніку». Також пан Юрій висловив удячність представникам факультетів за плідну співпрацю та дружні стосунки між сторонами.

Михайло Семен

Своєю чергою, декан математичного факультету Михайло Повідайчик та заступник декана факультету історії та міжнародних відносин Віталій Андрейко подякували гостям за приємний сюрприз, наголосивши, що такі подарунки дуже доречні, адже значно полегшать проживання молоді в гуртожитку.

«Мати в користуванні пральну машину – неабияка розкіш для звичайного студента, і просто чудово, що нам так сприяють, намагаючись зробити побут комфортним і затишним», – каже третьокурсник математичного факультету Михайло Семен.

Отож щасливі студенти швиденько розподілили техніку по визначених кімнатах та з ентузіазмом узялися її налаштовувати.

Юлія Шипович