Вишкіл з планування кар’єри та працевлаштування влаштували на факультеті МПМБ

Директор центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна поспілкувалася з випусниками двох факультетів

Вишкіл з планування кар’єри та працевлаштування влаштували на факультеті МПМБ
Актуальні питання планування кар’єри обговорювали з випускниками юридичного факультету та факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу.

Ініціаторами й організаторами заходу стали заступник декана з навчально-виховної роботи факультету МПМБ Вікторія Бондаренко, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Марія Менджул та директор центру кар’єри УжНУ доцент Тетяна Бутурлакіна.

Основна мета заходу – допомога випускникам у плануванні майбутньої кар’єри та в працевлаштуванні. Тетяна Бутурлакіна влаштувала для них цікавий вишкіл та тему: «Успішне резюме та співбесіда: важливі навички для студента та випускника УжНУ».

Під час зустрічі говорили про джерела пошуку роботи, дієве резюме, правила успішної співбесіди, механізм пошуку своїх переваг, правила уникнення незручних моментів тощо.

Обговорили також план майбутніх тренінгів на наступний навчальний семестр для студентів факультетів з урахуванням їхніх потреб.

За інформацією деканату факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу