Кращих студентів Ужгородського університету нагородили грамотами

Привітали молодь ректор Володимир Смоланка, голова профбюро Ростислав Головчанський, заступник мера Олександр Білак, очільник «Карпатської Січі» Тарас Деяк та капелан о. Іван Ісаєвич

Кращих студентів Ужгородського університету нагородили грамотами
Міжнародний день студента в УжНУ відзначили концертом у холі головного університетського корпусу. У другій половині дня кращих студентів, активістів та спортсменів відзначили грамотами.

Володимир Смоланка

Привітати ужнівську молодь прийшли ректор Володимир Смоланка, голова студпрофбюро Ростислав Головчанський, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, голова військово-патріотичної організації «Карпатська Січ» Тарас Деяк та капелан о. Іван Ісаєвич.

Ректор звернувся до молоді з вітальними словами. Бажав студентам бути активними й відкритими: «Але будьте мудрими: вмійте розрізнити ті ситуації, в яких люди мають власні інтереси, від тих випадків, коли вони щиро хочуть допомогти. Будьте прогресивними, рухайтеся постійно вперед, не бійтеся».

Кращих студентів Ужгородського університету нагородили грамотами

Відтак, за традицією, нагородив грамотами кращих студентів – тих, хто відстоює честь університету на олімпіадах і конференціях, у спортивних змаганнях, працює на розвиток вишу.

Заступник міського голови Олександр Білак також долучився до вітань і вручив студентам грамоти від Ужгородської міської ради.

Тарас Деяк у своїй промові до молоді зауважив, що Майдан почався з купки небайдужих студентів, серед яких були й випускники та студенти нашого університету. Нині на Сході воює багато молоді, наших ровесників, тож не можемо їх зрадити.

Кращих студентів Ужгородського університету нагородили грамотами

Капелан Іван Ісаєвич не вперше спілкується з нашою молоддю. «Хіба треба студентам говорити про гідність, про честь, про совість? Вони і так усе це знають». Наголошував, що людина вільна і сама обирає свій шлях, проте в жодному разі не потрібно опускати рук. «Набирайтеся мудрості і розпалюйте своє серце. Пам’ятайте: тут ви тимчасові, у цьому світі всі ми тимчасові, але це життя треба використати так, щоб не було ганьба глянути власній совісті в очі».

Незабутнього студентського життя нам, людської гідності та, звісно, вдалих сесій.

Ксенія Шокіна,
фото Василя Третяка