Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Кубок декана з міні-футболу на біофаку вдруге поспіль виграли викладачі

Срібними призерами стали представники 3-го і 5-го курсів, бронзовими – другокурсники

0 557
11 травня на спортивному майданчику біля гуртожитку № 4 відбулися чергові міні-футбольні змагання. Цього разу Кубок декана розігрували представники біологічного факультету УжНУ.

За першість боролися три команди: другокурсники, збірна юнаків 3-го і 5-го курсів, а також викладачі. Матчі тривалістю в 15 хвилин провели за коловою системою.

Турнір стартував із зустрічі наймолодших і найдосвідченіших гравців. Спочатку наставники випереджували вихованців, тому заступник декана біофаку Андрій Сойма радив хлопцям зібратися з силами. Допомогли й підбадьорення вболівальників: підсумковий рахунок поєдинку нічийний – 4:4.

Відтак присутні оцінювали футбольну вправність студентів другого курсу й спільні командні зусилля третьо- і п’ятикурсників. Останні здобули перемогу і після перерви вже тиснули руки учасникам викладацької команди.

Нагородження переможців

Фінальний поєдинок виявилася найгарячішим. М’яч не затримувався довго на жодній частині поля, проте голів не було – добре працювали й воротарі, і захист. Але врешті гра, як і минулого року, завершилася тріумфом викладачів.

Тож, за результатами турніру, срібними призерами стали представники 3-го і 5-го курсів, бронзовими – другокурсники.

Грамоти й кубок переможцям вручили декан біологічного факультету Ярослава Гасинець разом із заступником Андрієм Соймою.

Від міні-футбольних змагань у біологічної родини УжНУ залишилися позитивні емоції й фотографії на згадку. Загалом вдалося активно відпочити й поспілкуватися в невимушеній атмосфері.