Четвер, 27.04.17, 04:26 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Лектор зі світовим ім’ям Геннадій Полонський влаштував тренінг в УжНУ
Геннадій Полонський

Днями в «зеленому» корпусі вишу про те, як стати успішним і процвітати, розповідав студентам і всім охочим лектор зі світовим іменем, професор Букінгемської школи бізнесу, міжнародний консультант з управління та особистісного розвитку, автор низки книг, виданих в Англії, США, Канаді, Геннадій Полонський, запрошений факультетом міжнародної політики, менеджменту та бізнесу.

«Дуже приємно, що ви тут зібралися з власної волі. Радує, що прийшли саме сюди – послухати мою лекцію, а не пішли попити каву, поїсти, покурити тощо. До речі, до сигарет ставлюся дуже скептично, бувало таке, що я не пускав студентів, котрі палили, на свої пари. Вважаю, куріння шкодить не тільки здоров’ю, а й вашому гаманцю. Нині пропоную першу частину лекції, а за кілька днів прочитаю наступну. Мета сьогоднішнього заняття – допомогти переміститися з того місця, де ви є, туди, куди мрієте», – каже гість.

Пан Геннадій запропонував учасникам тренінгу записати вдома 101 свою мрію: «До такого прийому часто звертаються психологи, бо, виявляється, лише близько 20 власних бажань люди готові озвучити. Ви теж спробуйте – можливо, вийде окреслити всю сотню!»

Наголошував на тому, що в жодному разі не можна стояти на місці – потрібно рухатися. З кожним роком інформації більшає, і вона щоразу складніша. Ми повинні встигати за розвитком цього світу. «Я прожив у Великобританії 30 років і одне можу сказати точно – вчіть мову. Коли сидите вдома й кажете, що не маєте чим зайнятися – це не так! Ви принаймні можете вчити мову. Повірте – це вам знадобиться у житті стовідсотково», – емоційно переконував лектор.

Радив Геннадій Полонський учасникам тренінгу намагатися досягти саме свого успіху, а не чужого (наприклад, те, що нав’язують батьки): «Найбільша діяльність, яка приносить гроші, – це думання. Постійно треба міркувати над тою чи тою ситуацією, аналізувати свої вчинки й дії інших. Успішними можуть стати усі, але не кожен прикладає до цього максимум зусиль. Треба усвідомлювати, що, сидячи вдома з чашкою чаю, далеко не підеш. Спочатку думаємо, а тоді діємо».

Талант, харизма й професіоналізм професора забезпечили доступність і легкість сприйняття матеріалу для різного роду слухачів. Лектор закликав студентів до постійного саморозвитку, наполегливості й віри в себе та свої сили.

Другу лекцію на тему «Критичні чинники успіху» студенти матимуть нагоду прослухати 12 листопада о 15 годині на факультеті міжнародної політики, менеджменту та бізнесу (конференц-зала УжНУ (вул. Заньковецької, 89/б)).

Галина Риган

для Медіацентру УжНУ
Теорія і практика | 31.10.14 | Додав Путpашик | 1002 | 0.0/0
Теги: тренінг, Геннадій Полонський, Публічна лекція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Долучайся!

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [13]Незабаром [15]
Актуально [139]Акції [127]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [144]
Особистість [30]Студгромада [187]
Абітурієнт [74]Зблизька [83]
Наболіле [20]Із ректорату [140]
Не словом, а ділом [153]Компетентно [32]
Несподівано... [13]У ногу з часом [78]
Обмін досвідом [157]Теорія і практика [302]
Наукові форуми [252]Презентації [157]
Екскурсії [106]Дозвілля [198]
Ініціатива [44]Перспективи [34]
Підсумки [32]Спорт [225]
Традиції [175]Зустрічі [201]
Вітаємо! [232]Пам’ятаємо... [77]
Міжнародні контакти [217]Студентська практика [59]
Студмістечко [8]Конкурси [107]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [33]
Громада [1]Річниця [13]
Слава Україні! [8]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [90]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [2]Підсумки року [5]
Визнання [2]Експрес-інтерв’ю [2]