Магістрам факультету історії та міжнародних відносин також вручили дипломи

Документи про вищу освіту отримали 8 випускників за спеціальністю «Міжнародний бізнес», 19 фахівців з країнознавства та 55 істориків

Магістрам факультету історії та міжнародних відносин також вручили дипломи
Днями магістрам факультету історії та міжнародних відносин вручили документи про успішне закінчення вищої школи. 16 лютого свої дипломи отримали випускники спеціальностей «Країнознавство» та «Міжнародний бізнес», наступного дня – історики.

Магістрам факультету історії та міжнародних відносин також вручили дипломи

У «зеленому корпусі» УжНУ – свято: в самостійне плавання відряджають магістрів. Модератор заходу, заступник декана Віталій Андрейко першим щиро привітав молодь із успішним подоланням важливого етапу в їхньому житті.

Іван Вовканич

Відтак до слова запросили очільника підрозділу Івана Вовканича, котрий наголосив на унікальності курсу: «Першокурсниками ви вступили до ЗакДУ, потім стали студентами УжНУ – переїхали на БАМ, далі навчалися у складі факультету МПМБ, а нині закінчуєте факультет історії та міжнародних відносин! Але ви пройшли повний курс вищої школи. Нехай він стане для вас корисним!»

Віталій Ерфан

Професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ігор Тодоров побажав випускникам натхнення в усіх сферах життя, а також безмірного кохання.

Начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан завітав на свято із особливим дорученням – передати поздоровлення молодим фахівцям від керівництва області.

Завідувач кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Іван Черленяк виступив із промовою про колообіг води у природі, демократію та порядність. Крім філософських думок, Іван Іванович поділився й теплими словами: «Хочу, щоб ви були успішні і щасливі!»

Магістрам факультету історії та міжнародних відносин також вручили дипломи

Відтак розпочалося те, заради чого студенти наполегливо працювали п’ять з половиною років, – вручення дипломів магістра. Омріяні документи про вищу освіту отримали 8 випускників за спеціальністю «Міжнародний бізнес» та 19 – «Країнознавство».

Наступного дня у приміщенні ректорату Ужгородського університету свої дипломи отримали 29 істориків денної та 26 – заочної форм навчання.

Надія Керецман

Як і годиться, урочистості відкрили виконанням Державного Гімну України. Першою слово взяла в. о. заступника декана факультету історії та міжнародних відносин Надія Керецман, яка дала випускникам такі настанови: «Пам’ятайте тільки добре, бережіть у собі людину, не бійтеся жити, не шкодуйте слів удячності та похвали, любіть світ і своє оточення і реалізуйте себе у професії!»

Завідувач кафедри нової і новітньої історії та історіографії Іван Мандрик наголосив на змісті слова «магістр»: «Це великий майстер, тож за вами майбутнє. Не зганьбіть рідний підрозділ. Будьте активні і ви здобудете все!»

Володимир Фенич

Доброї дороги побажав випускникам екс-декан історичного факультету Володимир Фенич, давши настанову бути не просто професіоналами, а людьми з великої літери. Володимир Іванович нагадав, що головний іспит під назвою життя – попереду.

Вікторія Козлова

Академнаставники курсу – доцент кафедри історії України Василь Міщанин та доцент кафедри історії Стародавнього світу і середніх віків Ярослав Алешкевич – перейняли естафету поздоровлень і напутніх слів.

Від імені всіх магістрів зі зворушливою промовою виступила Вікторія Козлова: «Шлях був складний, тому сьогоднішній фініш надзвичайно приємний, адже є стартом чогось нового. Ми народилися в час можливостей. Дякую викладачам, які навчили нас користуватися ними!»

Після всіх вітань і настанов історики отримали омріяні дипломи. Попереду – пошук себе у житті…

Віра Лабич