У добру путь!

Магістрам-туризмознавцям вручили перепустки у самостійне професійне життя
Днями у холі головного корпусу УжНУ дипломи магістрів отримали випускники факультету туризму та МК. Привітати випускників із кроком у доросле й самостійне життя прийшли викладачі, родичі, друзі.

Понад 5 років студенти здобували знання й тепер гордо звуться магістрами туризмознавства.

З вітальними словами до своїх випускників звернулася декан факультету Наталія Габчак: «Поряд з радістю від того, що ви нарешті закінчуєте університет, думаю, є й сум, бо сьогодні ми прощаємося. Я сподіваюся, що ви збережете у серці всі найкращі моменти студентського життя, будете підтримувати дружні стосунки й пам’ятатимете свій факультет».

Магістрам-туризмознавцям вручили перепустки у самостійне професійне життя

Привітав новоспечених магістрів і проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Сьогодні ви переходите на новий рівень гри під назвою «Життя». Успішно долайте всі квести, усі перепони, що будуть траплятися на вашому шляху, хай поруч будуть чудові люди, з якими ви пліч-о-пліч збудуєте сімейне життя, кар’єру… Будьте успішними у всьому, до чого беретеся».

Поздоровити випускників прийшли й директор департаменту економіки Закарпатської ОДА Денис Ман та заступник ужгородського міського голови Олександр Білак, із якими не раз у студентському житті перетиналися наші випускники. Гості зичили здоров’я, успіху на життєвій стежці, самовдосконалення й кар’єрного зростання, реалізації задумів і життєвих гараздів.

Нехай усі побажання, що пролунали цього особливого дня, здійсняться. У добру путь!

Ксенія Шокіна