Майбутні готельєри та ресторатори УжНУ відвідали міжнародний фестиваль індустрії гостинності «HoReCa Show Lviv»

Поїздка на спеціалізований захід відбулася у рамках практичної підготовки та професійного виховання студентів

Студенти УжНУ
«HoReCa Show Lviv» – унікальний фестиваль у сфері гостинності та готельно-ресторанного бізнесу, що вже вдруге зібрав у Львові виробників, постачальників, споживачів відповідних товарів і послуг, бізнес-тренерів, експертів, журналістів та багатьох відвідувачів.
Під час фестивалю

У рамках практичної підготовки та професійного виховання на спеціалізованому заході побували й студенти готельно-ресторанної справи УжНУ.

Організатори фестивалю запропонували насичену триденну програму: лекції та семінари від провідних рестораторів, готельєрів, шеф-кухарів, фуджурналістів, PR-фахівців; численні майстер-класи відомих шеф-кухарів України, крафтових виробників, фахівців індустрії гостинності; дегустації; ярмарку-виставку з презентацією регіональних продуктів харчування, сучасного обладнання для готелів та ресторанів, елементів декору; конкурси та змагання (конкурс кухарів Chef`sUA Awards, перший відкритий чемпіонат України Pizza Fest 2017, чемпіонати барної справи і навіть національний рекорд з приготування 3000 літрів козацького кулешу) та багато іншого.

Поїздка відбулась з ініціативи й під керівництвом викладачів кафедри туристичної інфраструктури та сервісу, а саме доцентів Ольги Світлинець, Галини Кіш та  старшого викладача Богдани Носи.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу