Королеву краси обрали собі ужнівські математики

Факультетською міс цього року стала Валерія Ворфоломеєва

Змагання за титул найгарнішої студентки факультету відбувся й на математичному – головну красуню обирали в приміщенні великого залу ректорату.
Королеву краси обрали собі ужнівські математики

Михайло Повідайчик

Святкували на Михайля, тож декан факультету Михайло Повідайчик мав свято в квадраті. На честь урочистої події очільник повідомив, що наступний день від занять вільний. Відтак вручив найкращим та найактивнішим грамоти. До вітань долучилися й заступники декана – Павло Мулеса та Мирослава Герич.

Королеву краси обрали собі ужнівські математикиВосьмеро студенток першого та другого курсів змагалися за корону міс математичного факультету 2018. Між виходами красунь глядачів розважали численні розважальні номери танцювальних колективів міста, чирлідерок УжНУ, університетських КВН-команд; вокальними номерами порадували гості з інших факультетів, а студент матфаку Антон Бровді повеселив рідний підрозділ гуморескою про День першокурсника. Запальною родзинкою вечора став виступ театру вогню Flamberg, а акробатичне шоу від Street Workout Uzhgorod зірвало шквал емоцій.

Королеву краси обрали собі ужнівські математикиФакультетські ж красуні мали кілька виходів-дефіле: «Представлення», «White Gold», «Black River» та «Вечірній». Провели й улюблений конкурс глядачів – інтелектуальний. Дівчатам довелося не тільки ділитися власними міркуваннями щодо тих чи тих життєвих ситуацій, а й рахувати, скільки секунд у годині та пальців на 6 руках, ще й думати про те, коли доба коротша – взимку чи влітку.

Після всіх виходів дівчат, журі винесло свої вердикти. Головною факультетською красунею цього року обрали Валерію Ворфоломеєву.

Ксенія Шокіна