Міжнародна співпраця факультету туризму та МК розширила свою географію

Підписано угоду з чотиризірковим Велнесс готелем «SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA****» у гірськолижному курорті Ясна в Словацьких Татрах, де наші студенти зможуть практикуватися

Міжнародна співпраця факультету туризму та МК розширила свою географію
З ініціативи ректора УжНУ Володимира Смоланки та керівництва факультету туризму та МК підписано угоду про співпрацю з чотиризірковим Велнесс готелем «SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA****» у гірськолижному курорті Ясна в Словацьких Татрах.

Підписання договору

На офіційній зустрічі декан факультету Наталія Габчак та її заступник Руслана Жовтані наголосили, що вже понад 10 років провадиться підготовка фахівців зі спеціальності «Туризм», другий рік – з «Готельно-ресторанної справи». Вона передбачає оволодіння професійними знаннями з основних фахових дисциплін та досконале володіння іноземними мовами.

Успішно витримати зростання конкуренції на ринку сфери гостинності в сучасних умовах можна тільки завдяки високій якості туристичного сервісу, рівень обслуговування якого залежить від ґрунтовної спеціальної практичної підготовки персоналу. Враховуючи ці тенденції, студенти  факультету не тільки поглиблено вивчають іноземні мови – англійську, німецьку, французьку, словацьку, іспанську – з метою формування загальних і професійних мовних компетенцій для забезпечення їхнього ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі, а й розширюють географію практик.

Міжнародна співпраця факультету туризму та МК розширила свою географію

Готель «SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA****»

Відповідно до підписаної угоди, студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій, починаючи з грудня 2016 року проходитимуть практику на базі чотиризіркового готелю  «SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA****» з безкоштовним проживанням, триразовим  харчуванням і трансфером.

Сподіваємося, що така практика допоможе студентам факультету туризму та міжнародних комунікацій підвищити свій фаховий рівень і в майбутньому швидше працевлаштуватися за фахом, який приноситиме не тільки професійне, а й матеріальне задоволення.

За інформацією декана факультету туризму та МК Наталії Габчак