Міжнародники факультету МПМБ вперше відвідали дипломатичне представництво України за кордоном

Візит молоді до Посольства України в Угорщині відбувся в рамках навчально-виробничої практики завдяки підтримці її керівника – професора Сергія Устича

21 жовтня за підтримки кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ наші студенти міжнародники, країнознавці факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу вперше відвідали українську закордонну дипломатичну місію в Будапешті.

Студенти спілкуються з паном Юнгером

Група студентів у супроводі викладачів завітала до Посольства України в Угорщині, де ознайомилася з особливостями роботи працівників, переконалася у важливості діяльності представництва для зміцнення та поліпшення співпраці між двома країнами.

Студенти зустрілися і подискутували з радником Посольства Михайлом Юнгером, котрий поділився своїми враженнями про Угорщину. Відбулася жвава дискусія в дружній атмосфері з питань двосторонніх українсько-угорських відносин, співпраці у сфері бізнесу, культури, публічної дипломатії, обговорювали окремі аспекти питання щодо скасування візового режиму тощо.

Михайло Юнгер

Пан радник дав відповіді на численні запитання молоді. Михайло Бейлович зосередив свою увагу на цікавих фактах, пов’язаних  із державним і територіальним устроєм, культурою та традиціями, історією та сучасністю Угорщини, також ознайомив студентів з вимогами до сучасного дипломата, особистих та ділових якостей, якими має володіти дипломатичний представник держави.

Під час зустрічі

Формат діалогу дав змогу студентам дістати відповіді на найбільш актуальні питання, пов’язані з діяльністю дипломатичних представництв. Ужнівська молодь вразила гостя не лише змістовністю запитань, а й рівнем володіння угорською та англійською мовами.

Тепла, дружня атмосфера припала до душі всім учасникам, тому було вирішено й надалі повторювати такі зустрічі. Цей навчально-ознайомчий візит до Посольства України в Угорщині відбувся у рамках навчально-виробничої практики (керівник – в.о. завідувача кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій професор Сергій Устич, за підтримки якого й стала можлива поїздка молоді до диппредставництва України за кордоном!)

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу