П`ятниця, 23.06.17, 13:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зблизька

Наша молодь занурювалася в атмосферу середньовіччя

Лицарські та кінні бої, середньовічні танці й музика – у ці вихідні в Чинадіївському замку Сент-Міклош відбувся середньовічний фестиваль «Срібний Татош».

Ушосте чимало охочих приїхало поринути в атмосферу середньовіччя. Гості прибули не лише з цілої України, а навіть із закордону: Угорщини, Молдови, Білорусі, Словаччини. Самих лише учасників зібралося понад сотню!

Надія Микулець, Мирослав Дудаш та Тетяна Кут

Упродовж двох днів на фестивалі діяло чимало локацій: гончарня, тир, дитяча зона, ярмарок, крім того, обладнали сцену й арену для лицарських і кінних боїв, незвично і цікаво було почути й гру на волинках та барабанах. Однією з родзинок цьогорічного фестивалю стала локація Ситий Татош, де годували справжньою середньовічною кухнею – без картоплі, кукурудзи і томатів, яких у ті часи не було.

Яке ж середньовіччя без танців? Учасниці танцювального колективу «Тартан» Надія Микулець і Тетяна Кут виконали середньовічні танці, відтак поділилися враженнями: «Цікавий і захопливий фестиваль, на який ми давно чекали! Поринути в атмосферу допомагає наше вбрання – одразу асоціюєш себе із середньовічною танцівницею. Дуже сподобалася організація й лицарські бої: головне – хоч трохи розуміти правила бою».

Аби глядачі краще розгледіли середньовічне вбрання учасників, тривали показові паради, а щоб ще більше зануритися у атмосферу фестивалю всяк охочий мав змогу поблукати стінами старовинного замку кохання Сент-Міклош.

Перший день завершився феєричним фаєр-шоу від театру вогню та світла «Dragonfly», надвечір музичну частину святу забезпечили гурти «Чаламада», угорський «Hollóének Hungarica» та мінський «Irdorath», а відтак для тих, хто ще не вирушив до своїх палат… тобто наметового містечка, на перепочинок, відбувся літературник – літТатош.

Ксенія Шокіна

Зблизька | 29.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 197 | 0.0/0