Most Beautiful Girl факультету іноземної філології названо

Корону найвродливішої панночки наділи Ангеліні Бонкало, котра зачарувала журі своєю усмішкою

Most Beautiful Girl факультету іноземної філології названо
23 листопада у великому залі ректорату студенти, котрі присвятили себе вивченню іноземної мови, обрали найвродливішу дівчину свого факультету та добрими настановами посвятили першокурсників на нелегку дорогу знань.

Дійство традиційно розпочав декан ФІФ Михайло Рошко, який привітав усіх присутніх, а також порадував звісткою про наступний вихідний день.

За корону найкрасивішої пані факультету змагалося семеро дівчат. Конкурсантки, завзяті конкурентки, нічим не поступалися одна одній, що продемонструвало відеопредставлення.

Конкурсантки

Перший вихід учасниць конкурсу («Weman in Black») дав змогу підтвердити думку, що маленька чорна сукня робить дівчину надзвичайно елегантною. Під час другого виходу (у білизні від ужгородоської дизайнерки Т. Блецки) глядачі мали змогу оцінити постави конкурсанток. А от третій вихід (у вечірніх сукнях весільного салону «Богиня») виявився надзвичайно романтичним, присутні не відводили від сцени очей, бажаючи затримати момент, адже дівчата мали просто приголомшливий вигляд.

Most Beautiful Girl факультету іноземної філології названо

Не таємниця, що глядачі під час конкурсу краси найбільше чекають інтелектуальної частини, де дівчата можуть показати свої розумові здібності. Цьогоріч конкурсантки зламали стереотипи, показавши блискучу ерудицію. Питання з історії, астрономії, географії, математики далися красуням легко й невимушено.

Міс факультету іноземної філології

Приємно вразила розмаїтість талантів на факультеті іноземної філології: танці, співи, реп, КВН із символічною назвою «Рошкарики» тощо.

Гостями свята були танцювальний колектив східного танцю «Наргіз» та КВН-команда дівчат-журналісток «В Комі».

У підсумку звання віце-міс ФІФ здобула Клаудія Надь, а корону найвродливішої панночки наділи Ангеліні Бонкало, котра зачарувала журі своєю усмішкою.

Марія Шелельо,
фото Роберта Паппа та з соцмережі ВК