Дипломи випускникам вручили й на біологічному факультеті

Удачі на шляху, який оберете далі!

Випускників вітає Дмитро Сойма
Тривалий і насичений студентський шлях – за плечима. 11 липня біологічний факультет Ужгородського університету випустив 109 бакалаврів та магістрів. Семеро з них отримали дипломи з відзнакою.

Винуватців свята вітали колеги, рідні, приятелі й наставники.

Після національного гімну першим до новоспечених фахівців звернувся проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма: «Студентські роки в альма-матер промайнули швидко. А після сьогоднішнього вручення перед вами відкрилися тисячі доріг. Щиро вірю, що ви легко підкорите той єдиний шлях, який оберете, й упевнено ним попростуєте впродовж життя».

Вручає диплом Ярослава Гасинець

До присутніх звернулася й декан факультету Ярослава Гасинець: «Шановні випускники, від імені усього викладацького складу щиро вітаю вас із отриманням омріяних дипломів, – радо оголосила Ярослава Степанівна. – Можливо, хтось сьогодні згадував першу пару, практичне чи лабораторне заняття, університетське кохання. Пам’ятних моментів, знаю, маєте багато. Сподіваюся, що час, проведений в УжНУ, залишить у серці кожного лише приємні спогади. Ви молоді, гарні, енергійні. Користуйтеся цим і намагайтеся знаходити правильні рішення у своїй долі. Головне – не забувати: найголовніше у житті – бути людиною».

Із вітальним словом звернувся до молоді й заступник декана Віталій Симочко, який приєднався до побажань та наголосив на важливості зберегти дружбу, яка склалася під час навчання.

Дипломи випускникам вручили й на біологічному факультетіНа завершення Марія Добра від імені випускників подякувала любим наставникам, а колегам побажала творчого піднесення й закликала будувати країну разом.

Анна-Ніколетта Цап,
студентка відділення журналістики