Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті туризму та МК відкрили оновлену комп’ютиризовану аудиторію

У ремонті приміщення посприяв ректорат університету, а 30 комп’ютерів для навчання спонсорувала компанія Datagroup

0 142
Кінець грудня 2017-го запам’ятається факультетові туризму та МК важливою подією – відтепер тутешні студенти мають змогу працювати в сучасній аудиторії, обладнаній 30 комп’ютерами з компактними системними блоками.
Присутніх вітає Наталія Габчак

Урочисте відкриття приміщення розпочала очільниця підрозділу Наталія Габчак, назвавши приємну подію подарунком під Новий рік. Подякувала керівництву університету за сприяння в ремонті приміщення, спонсорам із компанії Datagroup – за технічне устаткування, колегам, котрі долучилися до такої копіткої справи, – за постійну підтримку. «Усі, хто пам’ятає цей клас, підтвердять: колись тут ніхто не хотів навчатися, а нині, думаю, буде «бій» за сучасну аудиторію. Пригадую, коли привезли комп’ютери, я не хотіла підписувати накладну, адже не бачила звичних для нас великих системних блоків, натомість… якісь маленькі коробки. Тоді подумала, як кардинально змінюються часи», – додала Наталія Францівна.

Відтак пані Габчак разом із ректором Володимиром Смоланкою, проректором Ігорем Королем та директором львівського відділення компанії Datagroup Ярославом Дяківим урочисто перерізали стрічку. Далі ж кожен мав слово.

Володимир Смоланка зауважив: «Наталія Францівна – мудра людина. Узяла найгіршу аудиторію, а з неї зробила найкращу. Дякую і спонсорам, котрі посприяли у відкритті кабінету. Ми знаємо, що факультет туризму та міжнародних комунікацій виконує справді значну роботу. І неправда, що ви відстаєте від сучасного життя, навпаки, ідете в ногу з часом». Також очільник вишу привітав присутніх із наближенням новорічно-різдвяних свят.

Ігор Король, він же куратор факультету, похвалив підрозділ за активну працю й постійне вдосконалення, зокрема щодо створення дедалі комфортніших умов для навчання, щоб кількість переростала в якість. Також відзначив символічність відкриття оновленого кабінету наприкінці року, адже це, за його словами, «фундамент, який допоможе підрозділу й далі рухатися до нових вершин».

Спонсор Ярослав Дяків повідомив, що компанія Datagroup завжди бере участь у соціальних проектах, намагається підтримувати молодь. «Хочу побажати насамперед, щоб подарована техніка полегшувала навчальний процес, допомагала досягати поставлених цілей», – резюмував гість.

В оновленій аудиторії кожен мав змогу протестувати комп’ютерне обладання

Чимало зусиль до відкриття аудиторії доклала й заступник декана Руслана Жовтані. Вона безпосередньо займалася пошуком спонсора. Власне на заході розповіла про те, як налагоджували співпрацю з Datagroup, а ще додала: «Наша кафедра вивчає іноземні мови, зокрема п’ять із них – поглиблено. Отож техніка потрібна. Приємно, що подарунок, який колись був тільки мрією, нині – реальність!»

Урочистості завершили переглядом студентських промороликів про факультет. Відео, до речі, транслювали на нових моніторах.

Мирослава Гараздій для Медіацентру УжНУ,
відео Роберта Паппа

Залишіть відповідь