Магістранти-психологи успішно захистили дипломні роботи

Цього навчального року на кафедрі психології 50 випускників, серед яких... доктор технічних наук, кандидат економічних наук, кандидат соціологічних наук

Завідуюча кафедри психології Уляна Михайлишин, заст. голови ЕК та Людмила Балецька, член ЕК під час захисту магістерської роботи студента Сергія Бабака
Завідувачка кафедри психології Уляна Михайлишин (заст. голови ЕК) та Людмила Балецька (член ЕК) під час захисту магістерської роботи Сергія Бабака
На кафедрі психології завершила роботу екзаменаційна комісія щодо захисту магістерських робіт студентів денної і заочної форми навчання спеціальності «Психологія».

Цього навчального року тут 50 випускників магістратури, серед яких – доктор технічних наук, кандидат економічних наук, кандидат соціологічних наук.

Під час захисту студенти продемонстрували глибокі знання з фахових дисциплін. До слова, під час навчання магістранти разом із завідувачкою кафедри, доктором психологічних наук Уляною Михайлишин брали активну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми психології, соціології, соціальної роботи та професійної підготовки фахівців» (Podhájska, Республіка Словаччина), подали до друку матеріали в періодичні наукові видання, серед яких – журнал «EuropskaVEDA» ISSN 2585-7738 (16 індексів цитування), де представили результати досліджень у своїх магістерських роботах.

Уляна Михайлишин, заст. голови ЕК, Людмила Балецька, член ЕК, та Оксана Смук, член ЕК зі студентом магістратури Костянтином Борщем
Уляна Михайлишин (заст. голови ЕК), Людмила Балецька (член ЕК) та Оксана Смук (член ЕК) з магістрантом Костянтином Борщем

У цілому захист дипломних робіт відбувся на високому науковому рівні, результати досліджень викликали непідробний інтерес аудиторії, про що свідчили активні обговорення й дискусії.

За інформацією кафедри психології