На математичному факультеті шукали університетську мафію

Запастися добрим настроєм й бути готовим до розваг – це все, що знадобилося студентам, які днями зібралися на матфаку пограти в «Мафію».
Гру розпочато

Започаткували вечори мафії на факультеті ще кілька років тому, цікава традиція прижилася й охоче підтримується тут і тепер. Аби не нудьгувати вдома, молодь збирається вечорами на факультеті й поринає в цікаву гру з детективним сюжетом.

Правила прості: ведучий роздає картки кримінальних авторитетів та мирних жителів міста, є й комісар. Головна мета – виявити через діалог серед гравців мафію, доки від її рук не постраждали мирні жителі.

П’ятнадцятеро студентів (у гості до математиків завітали й представники інших факультетів) різних курсів у кілька раундів з’ясовували, хто ж в університеті головний мафіозі. Утім перемогла дружба – одного разу виграла мафія, а іншого – мирні мешканці.

Такі ігри планують надалі ще й люб’язно запрошують до участі студентів інших факультетів. Аби не проґавити, стежте за анонсами тут.

Ксенія Шокіна