Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На оглядини факультету міжнародних економічних відносин завітали школярі Ужгорода

Учням влаштували екскурсію всіма підрозділами, розповіли про актуальність спеціальностей, які тут пропонують, ознайомили зі специфікою навчання, ще й пригостили солодкими смаколиками

0 116
Екскурсію проводить Людмила Казакова
Ознайомитися з життям факультету МЕВ зібралися учні ужгородських загальноосвітніх закладів – лінгвістичної гімназії ім. Тараса Шевченка, спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, економічного ліцею (колишня школа № 9) та ЗОШ І–ІІІ ступенів №15.

Модератор заходу, заступник декана з виховної роботи Людмила Казакова влаштувала учням екскурсію всіма підрозділами факультету.

З учнями спілкується Микола Палінчак

Відтак школярі мали зустріч із деканом ФМЕВ Миколою Палінчаком: «Навчання в нас є перспективним і цікавим. Та краще про всі можливості, які перед вами відкриються на факультеті, розкажуть наші студенти, котрі на власному досвіді переконалися й переконуються у правильності свого  вибору!». Також пан Микола розповів аудиторії про устрій підрозділу, особливості навчання.

Ольга Качмар
Ігор Дір
Після лекції учні смакували гостинцями

Надзвичайний і Повноважний посол України, заслужений юрист України, директор Інституту міжнародного представництва, що діє в структурі факультету МЕВ, доцент Ігор Дір розповів школярам про практичну частину здобуття фаху: «Ви в ситуації, коли маєте обрати, яким шляхом іти далі. І до цього треба підходити серйозно, адже часу на експерименти небагато. Майте на увазі: для того, аби орієнтуватися в сучасному світі, – потрібне знання мов. Оскільки живете в регіоні, що межує з чотирма державами, ваші можливості для реалізації себе у сфері міжнародних відносин великі, тож скористайтеся цим!».

Доцент кафедри «Прикладної лінгвістики» Ольга Качмар розповіла про роботу свого підрозділу, зокрема про особливості мовної підготовки студентів. Пані Ольга повідомила, що в перспективі на факультеті планують запровадити вивчення китайської мови.

На завершення учні мали змогу поспілкуватися зі студентами й викладачами, а також почастуватися з організованого мешканцями факультету солодкого столу.

Юлія Шипович,
фото Антоніни Зеленецької

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.