На біофаку УжНУ науковці на міжнародному рівні обговорюють проблеми сучасної ентомології

Також фахівці-ентомологи з різних куточків України проведуть виїзні експедиційні дослідження фауни в передгірних районах Закарпаття

0 1 162
15–17 вересня біологічний факультет УжНУ став місцем проведення І (ІV) Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми сучасної ентомології», яка проходить на базі кафедри ентомології та збереження біорізноманіття.

Ігор Студеняк вітає присутніх

Організаторами форуму є Українське ентомологічне товариство, Ужгородський національний університет, Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України. Узяти участь у науковій конференції з’їхалися ентомологи з 24 наукових та освітніх установ Києва, Полтави, Харкова, Львова, Одеси, Ужгорода, Чернівців, Луцька, Івано-Франківська, Черкас. Крім того, заочну участь у заході беруть науковці Словаччини, Німеччини, Франції, Росії, Туреччини, Марокко. Тож загальна кількість науковців – близько 180 чоловік.

Підпис

Ентомологів привітали проректор УжНУ з наукової роботи професор Ігор Студеняк, декан біологічного факультету доцент Ярослава Гасинець, академік НААН України, голова Українського ентомологічного товариства В.П.Федоренко.

Робота відбувається в 3-х секціях і 4-підсекціях. Розглядаються питання фундаментальної і прикладної ентомології, акарології, фауністики та екології комах.

Під час конференції

Після секційних засідань 16 вересня кафедра ентомології та збереження біорізноманіття влаштувала вже традиційні для УжНУ «Ужгородські ентомологічні читання». Цьогорічні – вже шістнадцяті! А 17 вересня фахівці-ентомологи з різних куточків України проведуть виїзні експедиційні дослідження фауни в передгірних районах Закарпаття.

За інформацією доцента біологічного факультету В.В. Мірутенка