Біофак приймав обласний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт учнів – членів МАН

10 лютого на базі біологічного факультету Ужгородського університету відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Близько 40 юних дослідників із усіх куточків Закарпаття змагалися в секціях загальної біології, біології людини, зоології, ботаніки, агрономії, ветеринарії та зоотехнії, селекції та генетики.

Свій захист наукових робіт учасники конкурсу супроводжували презентаційними матеріалами. Доповіді були змістовними, «малі академіки» вільно володіли матеріалом, чітко і впевнено відповідали на поставлені запитання. Юні науковці пропонували шляхи розв’язання «дорослих» проблем і свій посильний внесок у їх вирішення.

Журі акцентувало увагу на важливості самостійності робіт, тобто на дослідженнях, виконаних власне школярем. Такі розвідки діставали високі бали. Схвальна оцінка поширювалася й на дослідження, тема яких була повністю розкрита.

Декан біологічного факультету Ярослава Гасинець привітала переможців конкурсу-захисту та їх керівників, відзначила, що це надзвичайно цінний досвід наукової роботи, адже школярі не тільки вчаться таким чином експериментальної роботи, описують результати власних досліджень, а й обґрунтовано їх захищають. А це перший, проте важливий крок до науки, – наголосила Ярослава Степанівна. Вона побажала учасникам конкурсу успіхів, висловила сподівання, що саме в ужгородському виші вони продовжать свої наукові пошуки і з часом поповнять лави молодих учених.

<!– add to the of your page –>

wowslideshow by WOWSlider.com v8.6

За інформацією біофаку УжНУ