На честь здобуття безвізу в Україні стартував Євромарафон, до якого долучилися й наші студенти

ЄвроМарафон завершиться у День Європи в Україні, 20 травня, – у селищі Міловому Луганської області, що на кордоні з Росією

17 травня у найзахіднішій точці України – пункті пропуску «Чоп-Загонь» – стартував Усеукраїнський автопробіг «ЄвроМарафон», що має на меті не лише об’єднати Схід і Захід країни, а й символічно показати довгий шлях України до Євросоюзу.

На в’їзді до Ужгорода автоактивістів чекала колона велосипедистів – разом і вирушили до будівлі Закарпатської ОДА, де розгорнули вперше прапор ЄС. Після цього рушили до Івано-Франківська.

Долучилися до акції й восьмеро наших студентів-математиків. Кажуть: «Ми вважаємо, що такі акції пробуджують нотки патріотизму в українців, бо єднають усю країну. Але, крім того, ми показуємо Європі, що для нас важливо бути частиною ЄС, цінуємо це. Цей момент історичний, і відчувалося, що ми торкаємося чогось особливого».

Акцію мають на меті підтримати й провести в усіх областях держави за підтримки БПП «Солідарність» – передаватимуть прапор Євросоюзу велосипедисти, а на східному рубежі розгорнуть європейський стяг.

ЄвроМарафон завершиться у День Європи в Україні, 20 травня, – у селищі Міловому Луганської області, що на кордоні з Росією.

Ксенія Шокіна