На економічному факультеті зустрілися із керівником консалтингової компанії «MyProfi»

Олександр Загоруйко розповів про специфіку підбору кадрів

Олександр Загоруйко
16 березня першокурсників усіх спеціальностей економічного факультету зібрали на нестандартну лекцію керівника консалтингової компанії «MyProfi» Олександра Загоруйка.

Говорили про сучасні вимоги ринку до працівників, складнощі, які виникають у роботодавців при доборі персоналу, критерії, яким слід відповідати, аби побудувати успішну кар’єру.

Компанія «MyProfi» має власний кадровий відділ, тому про актуальність порушуваної теми Олександр знає не з чуток. «Гнучкість, вміння адаптуватися, бажання вчитися й ентузіазм до роботи – ось основні характеристики нинішніх працівників», – стверджує гість.

Керівництво факультету таку позицію повністю підтримує і вважає, що студентам ще з початку навчання важливо визначатися з пріоритетами та орієнтирами, а також зрозуміти: навчання в університеті – це засіб, а не самоціль.

За інформацією заступника декана з виховної роботи
економічного факультету Віталія Герзанича