На економічному факультеті вручали дипломи випускникам

Випускників-економістів вітали поважні гості свята

На економічному факультеті вручали дипломи випускникам
У головному залі ректорату Ужгородського національного університету відбулося вручення дипломів випускникам економічного факультету – спеціалістам та бакалаврам.

На економічному факультеті вручали дипломи випускникам

Розділити з молоддю перший день самостійного дорослого життя прийшли не лише викладачі, а й рідні та друзі. Традиційно свято відкривав декан факультету Віталій Сержанов, який привітав випускників із успішним завершенням навчання та побажав щасливої дороги у майбутнє.

Олександр Рогач

З вітальними словами до них звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Рогач, заступник мера Ужгорода Олександр Білак, доктор економічних наук, асоційований професор Батумського університету ім. Шота Руставеллі Паата Арошидзе, завідувач кафедри економіки підприємства, професор Василь Мікловда, завідувач кафедри фінансів і банківської справи, професор Віра Варцаба, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Йосип Даньків, а також корифей економічного факультету, професор Іван Мешко, який поділився з випускниками своєю мудрістю та процитував класиків.

Декан Віталій Сержанов вручає диплом

Запросили до мікрофона й представників студентства – випускницю напряму підготовки «Фінанси і кредит» Габріелу Данканич та випускницю спеціальності «Облік і аудит» Вікторію Завацьку. Між привітанням для студентів, викладачів та гостей з пісенним і музичним номерами виступили студентка другого курсу Вікторія Пінзель та першокурсник Олександр Мастеляк.

Вручав випускникам дипломи і грамоти декан факультету Віталій Сержанов. Заключна частина свята видалася найемоційнішою, адже для багатьох вона означала завершення часу студентства та офіційний крок у доросле життя.

Вл. інф.