На факультеті інформаційних технологій також вручили дипломи магістрів

Із закінченням університету вітали 27 студентів спеціальностей «Програмне забезпечення систем» та «Інформаційні управляючі системи та технології»

На факультеті інформаційних технологій також вручили дипломи магістрів
У п’ятницю, 10 лютого, на факультеті інформаційних технологій урочисто вітали випускників-магістрів зі спеціальностей «Програмне забезпечення систем» та «Інформаційні управляючі системи та технології». Всього вітали із закінченням університету 27 студентів обох спеціальностей. Вручали дипломи у конференц-залі зеленого корпусу УжНУ.

Зі словами щирого вітання перед присутніми виступили проектор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та завідувачі кафедр факультету професор Йосип Головач і доценти Олександр Лавер та Олександр Міца. Всі промовці побажали випускникам досягнень у професійній кар’єрі, міцного здоров’я, успіхів в особистому житті. Від випускників удячність викладачам за їхню натхненну працю висловив магістр-відмінник факультету Іван Поличко.

У залі панував піднесений, святковий настрій, підтриманий вдалими композиціями ужгородської співачки Ольги Цой.

На факультеті інформаційних технологій також вручили дипломи магістрів

Сподіваємося, що урочистий дух цього заходу залишиться надовго в пам’яті наших випускників!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін доцента Олександра Лавера