На факультеті історії та міжнародних відносин відбувся І етап олімпіади з історії серед студентів

Переможцями інтелектуального змагання стали п’ятикурсники Мирослав Ігнатоля та Юрій Офіцинський, а також четвертокурсник Василь Деженіцький

Минулого тижня на факультеті історії та міжнародних відносин відбувся І етап олімпіади з історії серед студентів старших курсів, що навчаються за однойменною спеціальністю.
Переможцями інтелектуального змагання стали п’ятикурсники Мирослав Ігнатоля та Юрій Офіцинський, а також четвертокурсник Василь Деженіцький. Цих студентів і рекомендовано до участі у ІІ етапі олімпіади з історії, яка відбудеться в Херсоні та Житомирі у квітні цього року.
Вл. інф.