На факультеті історії та міжнародних відносин теж підбили підсумки наукової роботи на 71-й професорсько-викладацькій конференції

Під час 71-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу УжНУ 27–28 лютого на факультеті історії та міжнародних відносин працювало шість секцій.

У перший день роботи форуму науковці обговорювали свої напрацювання за напрямами «Міжнародні студії та суспільні комунікації», «Актуальні проблеми розвитку бізнесу, менеджменту та маркетингу» і «Полікультурна освіта й переклад».

Загалом під час засідань у цих трьох секцій було заслухано 33 наукові доповіді викладачів, які торкалися різних аспектів досліджуваних питань.

28 лютого конференція продовжилася роботою трьох наступних секцій: «Історія стародавнього світу та середніх віків», «Історія нового і новітнього часу та історіографії» та «Історія України».

Другого дня прозвучала 41 доповідь викладачів та аспірантів, що займаються дослідженням історії України та зарубіжних країн.

Підсумовуючи результати 71-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу УжНУ, варто наголосити, що такі наукові заходи вже стали традиційними та свідчать про активну дослідницьку діяльність викладачів та аспірантів факультету. Порушені на конференції питання, дискусії, якими супроводжувалися майже всі доповіді й повідомлення її учасників, стали прикладом конструктивного вивчення історії, міжнародних відносин, проблем розвитку бізнесу й полікультурної освіти

Вл. інф.

Читати також Цього ж автора