Понеділок, 26.06.17, 06:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Об’єднаний факультет істориків та міжнародників визначив чемпіона з міні-футболу

Днями історики та міжнародники Ужгородського університету, об’єднані недавно в один факультет, розіграли Кубок декана, присвячений відзначенню щорічного Дня Геродота.

До змагань заявилися 4 колективи різних спеціальностей: команда міжнародних відносин, «Олімп»(студенти-історики), «Істфак», а також викладацький колектив.

Турнір вирішили провести, як і більшість факультетів УжНУ цього року, на майданчику біля гуртожитку №4. Грали не за коловою системою, відразу на виліт, розпочинаючи з півфіналу. Матч тривав два тайми по 7 хвилин.

Перший поєдинок, за жеребом, зіграли міжнародники й команда «Істфак». Історики захопили ініціативу, але пропускали багато контратак. Втім забити першими вдалося саме їм. Передача з флангу, яка обрізала весь захист суперника, – і гравець «Істфаку» переправляє м’яч уже в порожні ворота. Однак не минуло й 2-х хвилин, як рахунок у матчі став рівним.

У другому таймі команди продовжували грати на зустрічних курсах, але удача була на боці команди геродотівців, які наприкінці матчу забили вирішальний гол, – 2:1.

У другому півфіналі викладачі грали проти «Олімпу». У колективу, котрий мав брати досвідом, щось не заладилося з самого початку, що призвело до двох швидких м’ячів у їхні ворота. Однак надалі боротьба точилася на половині поля студентів. Викладачі утримували ініціативу, але ні в першому, ні в другому таймі забити їм так і не вдалося – 0:2, і до фіналу проходить «Олімп».

У матчі за ІІІ місце викладацькому складу протистояли юні студенти-міжнародники. Відкрили рахунок викладачі, але ще в першому таймі двічі пропустили. У другій частині гри більш досвідчені футболісти зуміли захопити ініціативу й постійно тримати студентів у напрузі, а наприкінці поєдинку таки зрівняли рахунок. Тож основний час – 2:2. На глядачів очікувала серія пенальті. У ній влучнішими виявилися студенти, які жодного разу не схибили з 6-метрової позначки. Отож 3:2 в серії.

Сергій Бігар

Фінал виявився історичний у прямому значенні цього слова. Уболівальники на трибунах, яких зібралося чималенько, стали свідками голової феєрії. Команди грали атака на атаку, чим і спричинили цей фурор результативності. Разом колективи забили аж 11 м’ячів, але перемогли «олімпійці» – 7:4.

«Сьогодні ми зуміли завоювати кубок. Ця перемога стала історичною і в тому сенсі, що вперше участь у Кубку декана нашого факультету взяли команди як історичних, так і міжнародних спеціальностей. Колективи виявилися досить сильними, а ігри – цікавими для глядачів. Було багато боротьби, емоцій, інколи навіть забагато. Хочу подякувати своїм партнерам за цю чудову перемогу», – розповідає переможець турніру, гравець команди «Олімп» Сергій Бігар.

На турнірі був присутній в. о. декана факультету Іван Вовканич та його заступник Надія Керецман, які й нагороджували команди за успішний виступ у турнірі. Всі отримали грамоти, невеличкі сувеніри, а переможцям було вручено Кубок!

Іван Вовканич

Юрій Піясюк