На ФСНі обговорили роль неструктурованого політичного насильства у ХХІ столітті

Кафедра політології і державного управління провела науковий семінар

На ФСНі обговорили роль неструктурованого політичного насильства у ХХІ столітті
На кафедрі політології і державного управління УжНУ відбувся науковий семінар на тему «Роль неструктурованого політичного насильства у ХХІ столітті».
На ФСНі обговорили роль неструктурованого політичного насильства у ХХІ столітті

У програмі семінару були представлені наукові пошуки студентів, аспірантів та викладачів Ужгородського університету. Серед питань, які вдалося обговорити, – найрізноманітніші аспекти політичного насильства, зокрема його структурованих і неструктурованих форм, а також колективних та індивідуальних проявів.

Тематика виступів під час семінару була найрізноманітнішою, зокрема: «Проблеми класифікації політичного насильства у політичній науці» (Маріанна Колодій), «Протистояння структурованих та неструктурованих форм політичного насильства у ХХІ столітті» (Юлія Райчинець), «Молодіжні рухи «нових лівих» у ХХ столітті як різновид неструктурованого політичного насильства» (Олексій Шафраньош), «Тероризм як різновид неструктурованого політичного насильства» (Роман Іванцик), «Неструктуроване політичне насильство під час «Революції гідності» в Україні» (Олександр Сібулатов) та інші.

На ФСНі обговорили роль неструктурованого політичного насильства у ХХІ столітті

У ході семінару основні дискусії точилися з приводу причин і проявів неструктурованого політичного насильства у ХХІ ст. Особливо гостро звучало питання тероризму як різновиду неструктурованого політичного насильства. Обговорили також роль неструктурованого політичного насильства під час «Революції гідності» в Україні.

Вл. інф.