На факультеті здоров’я людини засяяла новорічна ялинка

Колектив факультету здоров’я людини бажає всім гарного настрою, міцного здоров’я і щасливих свят!

На факультеті здоров’я людини засяяла новорічна ялинка
Студенти факультету здоров’я людини вже відчули наближення зимових  свят, адже у фойє навчального корпусу засяяла вогниками зелена красуня.

На факультеті здоров’я людини засяяла новорічна ялинка

Напередодні Дня св. Миколая студенти та викладачі привітали одне одного новорічними побажаннями та символічними подарунками (медовими пряниками).

На факультеті здоров’я людини засяяла новорічна ялинка

Також молодь факультету змогла відпочити від студентських буднів на новорічній вечірці «Студентський Новий рік» з розважальною програмою, яка передбачала новорічну вікторину, конкурс на краще виконання пісні, танцю, декламування віршів та дискотеку.

Вл. інф.