ФІФи УжНУ відзначили День рідного факультету

Урочисту частину разом із вечіркою провели у нічному клубі «Eila»

Нещодавно студентство факультету іноземної філології Ужгородського університету відзначило свято рідного підрозділу.

Ведучі свята

Щоб не ганяти гостей просторами Ужгорода, організатори вирішили, що урочисту частину разом із вечіркою проведуть у нічному клубі «Eila».

Зі слів «Good evening, ladies and gentlemen! We are happy that you have become a part of our celebration!» – розпочали вечір чарівні ведучі свята четвертокурсниця німецького відділення Яна Бічева і першокурсниця англійського – Катерина Путрашик.

Михайло Рошко

Почувши привітання англійською, ваша кореспондентка трохи стривожилася ☺, утім ведучі одразу ж заспокоїли мене з прихідцями з інших факультетів, повідомивши, що надалі вестимуть програму українською.

Слово взяв декан факультету Михайло Рошко, який привітав студентів і колег зі святом та побажав добре відзначити його: «Знаєте, наші студенти все роблять щиро, на повну силу, від душі, і святкують, звісно, також. Ну, якщо чесно, це передусім їм удається на славу. Тож бажаю сьогодні всім нам не переривати таку прекрасну традицію і повеселитися так, щоб аж п’яти горіли!».

Софія Кільгановська

Першокурсниця англійського відділення Софія Кільгановська розігріла зал англійською версією російськомовної пісні «О Боже, какой мужчина!» – «What kind of man!».

Ангеліна Бонкало

Відтак ведучі влаштували коротке опитування на тему: «Як привернути до себе увагу чоловіків?». Відповіді дуже різнилися, були й кумедні – все ж дівчата уважно слухали та мотали на вус кожне слово відповідачів. А студентка першого курсу Ангеліна Бонкало продемонструвала свій метод зваблення сильної половини людства – східні танці!

Вечірка, танці, флірт – така атмосфера… І тут чую: «Ох, а зараз би маму сюди і щось попоїсти смачненького». Здивувалася. Виявилося, що це ведучі так оголошують третьокурсницю німецького відділення Аліну Марушку з піснею «Мамина вишня».

«Wall Street»

Команда «Wall Street» веселила присутніх жартами й кумедними сценками, а непогану конкуренцію досвідченим комікам склали юні КВН-ники ФІФ «Тут могла бути ваша реклама».

Моніка Мойсюк

Чарівна другокурсниця англійської філології Моніка Мойсюк талановитим співом переконувала присутніх, що завжди потрібно «Feeling good».

А студентки різних курсів факультету, передчуваючи близький прихід сесії, вже наперед мовою танців намагалися виправдати свої «навчальні грішки» під пісню «Ain’t my fault».

Ірина Гончарук

Студентка першого курсу англійського відділення Ірина Гончарук виконала легендарну пісню «My heart will go on», і виконала її так, що весь зал мало не затопило слізьми. Та, на щастя, однокурсниця Ірини Євгенія Азарій врятувала присутніх від солоного потопу, перенісши всіх у Париж – завдяки пісні «Je Veux».

Закінчили неймовірним танцем на полотнах від такої ж неймовірної третьокурсниці німецького відділення Леанни Мотички.

Відтак ведучі подякували присутнім за увагу, а учасникам шоу – за чудові виступи й побажали всім дуже неспокійної ночі.

Юлія Шипович