На ФПО гостював експерт ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»

Микола Виговський виступив з презентацією, розповівши про проблематику нинішньої системи медичної допомоги, фінансування, реалії роботи лікарів

Днями на факультет післядипломної освіти завітав відомий гість – експерт ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Микола Виговський.

Зустріч розпочав декан факультету Іван Чопей, котрий розповів студентам про можливості реалізації задуманого в майбутньому, налаштувавши їх на плідну дискусію з експертом у звичній для них галузі охорони здоров’я.

Пан Микола виступив з презентацією пакету реформ, розповівши про проблематику нинішньої системи медичної допомоги, фінансування, негативні реалії роботи лікарів (зокрема про надмір писанини). Він у доступній формі представив ефективність пропонованих змін та їх переваги над теперішнім станом.

Виступ Миколи Виговського виявив актуальність теми і реальне зацікавлення нею студентами, про що свідчить жвава дискусія після доповіді.

Марія Шелельо